Description
Size chart:
Size: 8: Hips width: 93-96cm
Size: 6: Hips width: 89-92cm
Size: S: Hips width: 85-88cm
Size: 10: Hips width: 97-100cm
Size: XXL: Hips width: 101-104cm
Impressive shorts with a semi-sheer back. Seemingly simple, but with character! Smooth, classic front.
Spandex 17 %
polyamide 83 %
polyamide 83 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Wolbar |
| MPN | 49480 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 6, 8, 10 |



Reviews
There are no reviews yet.