Description
Size chart:
Size: 8: Chest: 93-96cm
Size: 6: Chest: 89-92cm
Size: S: Chest: 85-88cm
Size: 10: Chest: 97-100cm
– unusual blouse
– short-sleeved model
– front revealing belly
– back longer rounded
– excellent proposal to the skinny trousers<Material: 80% polyester, 17% viscose, 3% elastane
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Figl |
| MPN | 57419 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 6, 8, 10 |


































Reviews
There are no reviews yet.