Description
Size chart:
Size: L: Hips width: 93-96cm
Size: M: Hips width: 89-92cm
Size: S: Hips width: 85-88cm
Smooth, laser-cut on the edges, subtle low cut briefs from the Elia line. Decorated with delicate guipure application. Seamless, will be perfect for everyday wear.
Spandex 17 %
polyamide 83 %
polyamide 83 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Wolbar |
| MPN | 156515 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S |



Reviews
There are no reviews yet.