Description
Size chart:
Size: L/XL: Chest: 91-96cm
Size: : Chest: 82-86cm
Dress with 3/4 sleeves and pockets on the front. Dress with a loose cut. Ideal for many occasions.
Cotton 90 %
Spandex 10 %
Spandex 10 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Relevance |
| MPN | 162885 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S/M |




Reviews
There are no reviews yet.