Description
Size chart:
Size: L: Chest: 91cm
Size: M: Chest: 86cm
Size: S: Chest: 82cm
Women’s shirt of loose fit with long sleeves, buttoned. The shirt features embroidered interesting patterns.
Cotton 65 %
Polyester 35 %
Polyester 35 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Factory Price |
| MPN | 181621 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S |



Reviews
There are no reviews yet.