Description
Size chart:
Size: 8: Chest: 100-104cm
Size: 6: Chest: 92-96cm
Size: S: Chest: 84-88cm
Size: 10: Chest: 108-112cm
Women’s blouse of boxer type from the collection Fit by Eldar, which tempts with interesting straps. At the back in the form of a single stripe, look very interesting. Cut a little longer. Blouse has deeper cut-outs under the arms and can also be worn as a complement to the sports top.
Spandex 14 %
Polyester 86 %
Polyester 86 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Eldar |
| MPN | 133505 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 6, 8, 10 |


Reviews
There are no reviews yet.