Description
Size chart:
Size: L: Chest: 91cm
Size: 6: Chest: 86cm
Size: S: Chest: 82cm
Short top made of ribbed fabric, inserted over the head. Perfect for summer.
Cotton 90 %
Spandex 10 %
Spandex 10 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Rue Paris |
| MPN | 168216 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 6 |



Reviews
There are no reviews yet.