Description
Size chart:
Size: : Hips width: 98-106cm
Size: S/M: Hips width: 90-98cm
Alluring lace panties with straps on the buttocks, decorated with a bow with shiny zirconia.
| Size | Hips width |
|---|---|
| M/L | 98-106 cm |
| S/M | 90-98 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | SoftLine Collection |
| MPN | 124474 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | M/L |




Reviews
There are no reviews yet.