Description
Size chart:
Size: L: Hips width: 96-100cm
Size: M: Hips width: 92-96cm
Size: S: Hips width: 88-92cm
Size: 10: Hips width: 100-104cm
Female panties.
– fully made of tempting lace.
– insertion of knitted fabric at the back
– satin bow at the back
– model looks great on silhouette
Spandex 18 %
polyamide 82 %
polyamide 82 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Babell |
| MPN | 99308 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 10 |


Reviews
There are no reviews yet.