Description
Size chart:
Size: 8: Chest: 93-96cm
Size: M: Chest: 89-92cm
Size: S: Chest: 85-88cm
Size: 10: Chest: 97-100cm
– elegant, formal women’s blouse.
– sleeveless model.
– round neckline with a tempting, sexy cut-out
– loose cut
– blouse made of smooth, flowing fabric
– bottom hem finished with a drawstring
– cut looks great on the body
Spandex 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Figl |
| MPN | 43866 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S, 8, 10 |


Reviews
There are no reviews yet.