Description
Size chart:
Size: : Chest: 82-86cm
Casual top of standard length, made of a blend of cotton, viscose, and elastane, which provides comfort and flexibility. The smooth, ribbed material gives it a fashionable character, and the round neckline beautifully emphasizes the neck and shoulders. The sleeveless model has been decorated with an elegant brooch, adding a subtle, distinguishing accent. Perfect for everyday styling, it pairs well with both jeans and skirts.
Cotton 50 %
Spandex 15 %
Viscose 35 %
Spandex 15 %
Viscose 35 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Lakerta |
| MPN | 216408 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | S/M, L/XL |




Reviews
There are no reviews yet.