Description
Size chart:
Size: L: Hips width: 100-104cm
Size: 6: Hips width: 96-100cm
Size: 10: Hips width: 104-108cm
Size: 12: Hips width: 108-112cm
Full pearl-colored figs, made of delicate, semi-transparent mesh. Smooth sides and soft finishes provide comfort and an elegant look. A subtle bow at the front adds feminine charm.
Cotton 10 %
Spandex 15 %
Polyamide 75 %
Spandex 15 %
Polyamide 75 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| brand | Gaia |
| MPN | 222891 |
| CONDITION | Refurbished |
| SIZE | 6, 10, 12 |


Reviews
There are no reviews yet.